Awaria pieca lub
kotła gazowego
Co zrobić?

Zadzwoń 517 891 896

Awaria pieca lub
kotła gazowego
Co zrobić?

Zadzwoń 517 891 896

Naprawa kotłów i term / piecyków gazowych

Awaria kotła gazowego! Co co zrobić?
W pierwszej kolejności należy sprawdzić markę posiadanego przez nas urządzenia oraz jego nazwę i symbol. Następnie zadzwoń do nas byśmy mogli postawić wstępną diagnozę. Podczas rozmowy serwisant zapyta Cię o informacje wyświetlające się na urządzeniu. Które diody święcą lub migają i w jakim są kolorze itp.

Urządzenia nowej generacji sygnalizują awarię komunikatami literowo cyfrowymi a starsze za pomocą diod. Na podstawie tych informacji serwisan będzie w stanie wstępnie postawić diagnozę awarii i to czy jest ona poważna i wymaga osobistej interwencji.

Nie każda awaria musi się kończyć wizytą serwisanta. Wiele problemów z kotłem gazowym można rozwiązać we własnym zakresie.

Gdy Twoje urządzenie odmówi posłuszeństwa zadzwoń do nas, chętnie udzielimy Ci fachowej porady.

Niemniej w drugim kroku sięgnij po instrukcję obsługi kotła gazowego w której znajdziesz  wiele przydatnych informacji na temat możliwych przyczyn awarii i ich usuwania. Być może rozwiązaniem problemu będzie dopuszczenie wody do instalacji lub odpowietrzenie grzejników.

Awaria pieca gazowego! Co zrobić?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nami. Postaramy się pomóc w ustaleniu przyczyny awarii kotła gazowego bądź piecyka.

Gdy awaria kotła lub piecyka gazowego jest poważna i wykracza poza regulację we własnym zakresie chętnie Państwu pomożemy. Kontakt telefoniczny do nas znajduje się poniżej. Zachęcamy również do wysyłania krótkiej wiadomości przez e-mail lub sms z modelem urządzenia i opisem problemu.

Obsługujemy powiat pruszkowski, grodziski, Ursus i Włochy w Warszawie oraz miejscowości okoliczne.

Nie należy zapominać o corocznym przeglądzie kotła gazowego. Jest to doskonała okazja do tego, aby specjalista ocenił stan urządzenia i naprawił drobne usterki – zanim zamienią się w poważne, kosztowne i trudne do usunięcia.

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń  +48 517 891 896 lub napisz kontakt@serwispruszkow.pl