Naprawa i serwis
termy / pieca gazowego
Warszawa Ursus, Włochy i okolice

Zadzwoń 517 891 896

Naprawa i serwis pieca gazowego Warszawa Ursus, Włochy

HYJEK Serwis (SerwisPruszków.pl) świadczy usługi montażu, naprawy i serwisu pieców gazowych (term gazowych). Obsługujemy dzielnice Ursus i Włochy w Warszawie oraz okolice.

Piec gazowy (terma) to urządzenie którego z całą pewnością zadaniem jest zapewnienie komfortu korzystania z ciepłej wody w mieszkaniu bądź domu. Dzięki termie grzewczej można dostarczyć ciepła wodę do domowej instalacji oraz ustawić konkretną temperaturę.

Co istotne piece gazowe (termy gazowe) różnią się budową i funkcjami które oferują. Mogą posiadać bezpośredni zapłon palnika głównego czy tryb oszczędności poboru gazu.

Nasza oferta obejmuje przegląd oraz serwis pieców gazowych (term gazowych), jak i również ich naprawę i konserwację.

W pracy korzystamy z wysokiej jakości produktów które posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty. Dlatego warto postawić na sprawdzony Hyjek Serwis.

Służymy doradztwem w zakresie rozwiązań techniki grzewczej oraz dostarczania ciepłej wody.

Działamy na terenie dzielnic Ursus i Włochy w Warszawie, Pruszkowa i powiatu pruszkowskiego. Grodziska Mazowieckiego i powiatu grodziskiego. Łomianek, Żyrardowa, Skierniewic. Obsługujemy Błonie, Sochaczew i miejscowości ościenne.

Reasumując dojeżdżamy do klienta a naprawę i serwis pieca gazowego realizujemy z całą pewnością profesjonalnie i możliwie sprawnie.
Bezsprzecznie warto wybrać serwis pieca gazowego wykonany przez doświadczonego fachowca. W wyniku którego będą Państwo mogli cieszyć się spokojem i komfortem.

Wykonujemy naprawę, konserwację i serwis pieców, term i kotłów gazowych renomowanych producentów: Ariston, Bosch, Buderus, Junkers, Immergas, Viessmann.

Potrzebujesz naprawy lub serwisu pieca gazowego?
Zadzwoń  +48 517 891 896 lub napisz kontakt@serwispruszkow.pl